Про компанію

   Сімейна компанія HKS LAZAR (ХКС Лазар) є одним з провідних польських виробників опалювального обладнання. Коріння компанії якою керують брати Лазар веде до 1937 року. Мережа з більш ніж 400 компаній-партнерів охоплює всю країну. Компанія успішно експортує свою продукцію в більшість європейських країн, це надає компанії міжнародний характер.

   Асортимент продукції постійно розширюється та на сьогоднішній день включає в себе котли на твердому паливі (пелети, вугілля, дерево).

   Девіз компанії СУЧАСНЕ ОПАЛЮВАЛЬНЕ ОБЛАДНАННЯ зобов’язує виготовляти пристрої завжди на верхній межі технологічних рішень. HKS Lazar одні з перших польських виробників застосували таких нововведень як кераміка в котлах на твердому паливі, вермикуліт в камінних топках, лямбда-зонд в пелетових котлах або модульну конструкцію камінних топок а також розробили конденсаційні котли на пелетах.

   Сучасні технології також використовуються при виробництві обладнання а саме лазерна різка металу, пластична обробка та роботизоване зварювання металу, високоякісне малярне обладнання створює порошкове покриття та гарантує високу якість.

   Одним з основних елементів сучасного опалювального обладнання є також турбота про навколишнє середовище. Тому вся продукція HKS LAZAR відповідає високим екологічним вимогам.

   Компетентність, відповідальність і чесність у відносинах з партнерами є основними цінностями якими керуються усі співробітники компанії. Це та основа, яка дозволяє побудувати сильний, стабільний і добре відомий бренд HKS LAZAR - виробник сучасного опалювального обладнання.